sám sobě štítem!

externí instruktoři Akademie Aegis:
Stacks Image 1158
Petr Dačev
(nar. 1974)

V obchodní oblasti související se zbraněmi a dalším bezpečnostním vybavením se pohybuje dlouhé roky. Díky jeho aktivitě se do ČR začaly dovážet pouzdra zn. Fobus, což ho přivedlo do firmy MPI CZ s.r.o., ve které řadu let působil. Během let kontaktů s rakouským Glockem (jehož je firma zástupcem v ČR) a jeho výcvikovou divizí, se stal odborníkem na zbraně této značky a hlavním zbrojířem dovozce.
V Akademii Aegis vede jako hlavní lektor
Základní zbrojíířský kurz Glock.
Stacks Image 1159
Petr Macháček
(nar. 1968)

Instruktorská legenda a symbol "českého" thai boxu a kombinovaných bojových umění - Mixed Martial Arts (MMA).
Od sedmi let trénoval karate a různým bojovým sportům a uměním (zápas, box, kung-fu, muay-thai, BJJ, escrima,…) se věnuje celý život. Jeho klub Hanuman gym Praha už vychoval spoustu špičkových zápasníků, kteří několikrát vybojovali i tituly Mistrů světa. Petr vyučuje mimo thajský box a MMA také praktickou sebeobranu. V rámci spolupráce s Akademií Aegis se Petr podílí právě na některých kurzech sebeobrany a boje zblízka.

Stacks Image 1160
Mário Tachecí
(nar. 1978)

Je certifikovaný instruktor COMBAT SERRADA ESCRIMA – vydaného Evropskou mezinárodní organizací EMAO a držitel povolení/oprávnění k výuce a šíření unikátního filipínského bojového umění boje zblízka a boje s týčí a čepelí systému LAKAS KATORSE (vydaného přímo na Filipínách).
Vede spolu s Martinem Hradeckým soukromý klub sebeobrany a boje s chladnými zbraněmi Arnis & Balaraw fighting club (www.serrada.cz) a s Akademií Aegis spolupracuje na kurzech – Teleskopický obušek, Nůž a Boj zblízka.