sám sobě štítem!

Akademie Aegis spolupracuje s:
Stacks Image 2070
MPI CZ s.r.o.
zástupce a výhradní dovozce zbraní a dalšího sortimentu zn. Glock, BT, Ruger, Aimpoint, Fobus...
Ve spolupráci a s autorizací MPI CZ pořádáme školení “Základní zbrojířský kurz GLOCK”
Stacks Image 2071
PROARMS CZ s.r.o.
zástupce a výhradní dovozce/distributor zbraní, střeliva, optiky a dalšího vybavení zn. Remington, Taurus, Savage, Hornady, Leupold, Uncle Mikes, Ledwave, VERTX atd.
Dlouholetá spolupráce s touto významnou českou firmou se odráží v několika konkrétních projektech - používáme a doporučujeme také oblečení zn. VERTX
Stacks Image 5186
S-GEAR s.r.o.
dovozce a distributor vybraného vybavení pro přežití, outdoorové aktivity i každodenní nošení
V roce 2012 jsme navázali spolupráci s firmou S-GEAR, která se posléze stala exkluzivním prodejcem a velkoobchodním distributorem produktů Akademie Aegis
Stacks Image 4870
ARMYSHOP M.A.S.H
prodejna armádní a outdoor výbavy v Praze
Náš dlouholetý spřátelený armyshop, kde se mj. jako na jediném místě v Praze dají prohlédnout a nakoupit produkty Akademie Aegis
Stacks Image 6583
REVISION MILITARY
americký výrobce ochranných balistických brýlí
Brýle Revision jsme pro sebe "objevili" už v roce 2010 a od té doby je intenzivně používáme a oblíbili jsme si je. Proto jsme v roce 2013 rádi začali spolupracovat s regionálním zastoupením této značky.
více informací
Stacks Image 7639
RESCUE TRAINING
česká vzdělávací instituce s akreditací MŠMT ČR, zabývající se výukou první pomoci
Spolupracujeme od roku 2013, kdy jsme absolvovali rekvalifikační výcvikový program "Instruktor-člen první pomoci" a přesvědčili se, že Mgr.Radim Křivák, který společnost zastupuje, je profesionál ve svém oboru a výborný učitel.
Stacks Image 17550
SELECTION STORE s.r.o.
kamenná prodejna v Praze a eshop
s vojenským, taktickým a outdoorovým výběrovým sortimentem od předních výrobců
S majiteli tohoto specifického obchodu se známe mnoho let a při naší činnosti používáme vybavení, které mají ve svém sortimentu, např. Carinthia, Arc'teryx, Clawgear aj.
Stacks Image 18945
UF PRO
slovinský výrobce oblečení a vybavení špičkové kvality
Značku jsme několik let znali a sledovali, ale fyzicky jsme se s ní setkali až v roce 2015 při výcviku pro elitní slovenské policejní jednotky. UF PRO (kalhoty, bundy) používáme od začátku roku 2016, poté, co jsme dostali nabídku na spolupráci s výrobcem, prostřednictvím jeho zastoupení pro ČR/SR. Jsme maximálně spokojeni!
Stacks Image 19309
EUROLAMP s.r.o.
specialista na svítilny a výhradní zástupce v ČR zn. Surefire, Streamlight, Nitecore aj.
Naše spojitost s touto firmou se datuje od roku 2002, kdy jsme s jejich podporou pořádali střeleckou soutěž v obranné střelbě za podmínek snížené viditelnosti "Surefire IDPA Low Light & Night Match". Profesionální přístup, znalost oboru a sortiment, který Eurolamp dováží, se propojil s naším know-how v této oblasti a znovu jsme v roce 2018 navázali úzkou spolupráci.