sám sobě štítem!

Stacks Image 368

Moderní způsob života je rychlejší, i lidé jsou dnes agresivnější, bezohlednější…také útoky jsou jiné než v minulosti - útočníci jsou často vybaveni účinnými zbraněmi.

Realita je neúprosná a s projevy násilí a kriminality se už setkal snad každý z nás. V krizové situaci bude konečný výsledek záviset zpravidla na jediném…na Vás! Stejně jako prevence je však velmi důležité vědět a znát „co dělat, když…“ a připravit se na to. Vymýšlet své chování tváří v tvář útočníkovi je už obvykle pozdě…

Výuka v Akademii Aegis je charakteristická snahou o co nejrealističtější přístup. Efektivita výcviku je zvyšována používáním moderních a osvědčených výcvikových metod, včetně různých druhů speciálních pomůcek a zařízení.
Všechny vyučované metody a techniky jsou snadno naučitelné a použitelné.

Systém výcviku se opírá nejen o různé specifické techniky, ale i o další hlediska řešení konfliktní situace. Nejde o propagaci některého konkrétního stylu (ať už ve střelbě nebo boji zblízka) nebo o dosažení vysoké sportovní úrovně, jde o konečný výsledek, tj. ubránit se útočníkovi a přežít ve zdraví potenciálně nebezpečnou situaci.

Stacks Image 369